Polityka prywatności

braciagluszyncy.pl ©2023
 Wszelkie prawa zastrzeżone

samochód na wesele
03 stycznia 2023

Czy warto wynajmować samochód na wesele?

    Przekonanie, że ślub i wesele to najważniejszy dzień i jednocześnie impreza w naszym życiu sprawia, że wiele osób traci rozsądek podczas planowania tego wydarzenia. Pieniądze, które wydajemy na ślub nie zawsze trafiają w dobre ręce, a często też są po prostu zmarnowane. W praktyce okazuje się bowiem, że część z wydatków można wyeliminować, a nawet warto dobrze przemyśleć skorzystanie z niektórych atrakcji. Właśnie z rozsądkiem należy podejść chociażby do wynajmu samochodu, który to nie zwykle staje się bardzo złudną i kosztowną atrakcją.

    Organizujesz wesele i chcesz, by cała impreza była dopięta na przysłowiowy ostatni guzik? Jednocześnie nie do końca radzisz sobie z tym, po które atrakcje i gadżety sięgnąć, a z których stanowczo zrezygnować? Okazuje się, że te same pytania i bolączki zadaje sobie wiele par, które przygotowują się do ślubu.

   Pieniądze, które wydajemy na wesele naprawdę nie muszą dochodzić do takich kwot, które stają się niezbędnym minimum. Sprawdź np. dlaczego lepiej zrezygnować z niepotrzebnego wynajmu samochodu, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na zupełnie inny cel.

kamerzysta na wesele tarnowo Podgórne

Wynajem auta na wesele już nie tak modny, jak kiedyś!

    Nie ma większej i subtelniejszej pamiątki z wesela niż film i zdjęcia, które można aktualnie zamówić w wielu miejscach. Wybór fotografa i ekipy filmującej nasze wesele nie powinien być jednak przypadkowy. 

Wyobraź sobie bowiem sytuację, w której fotograf nie staje na wysokości swojego zadania i zamiast przygotować świetnej jakości zdjęcia, prezentuje Ci takie, które całkowicie odbiegają od Twojej wizji. Przyglądanie się takiej nietrafionej pamiątce musi boleć i to podwójnie. Najpierw zaboli Cię kwota, którą musisz zapłacić za zdjęcia, a później fakt, że z nikim nie chcesz się nimi podzielić.

Wiele poleceń otrzymują np. Ci panowie: https://www.braciagluszynscy.pl/

Sami określają siebie, jako duet idealny, czyli fotograf oraz kamerzysta na wesele. Ich zdjęcia oraz portfolio można podejrzeć na ich stronie, a jedno jest pewne pieniądze wydane na taką fotorelację na pewno się zwrócą.

Wynajem auta na wesele to stary i niezbyt modny zwyczaj, o którym spokojnie możesz już zapomnieć. Eleganckie auto, które posiadasz Ty, Twój znajomy lub tata wystarczy przystroić, by zrobiło na gościach równie duże wrażenie. Ponadto, czy nie lepiej byłoby przejechać się autem weselnym z kumplem, bratem lub szwagrem, zamiast wypożyczaj je na dosłownie 20 minut? Przemyśl dobrze, czy taki wynajem auta w kontekście wszystkich, nie małych kosztów organizacji wesela, na pewno jest dobrym pomysłem. 

Pamiętaj, swoje wesele zapamiętasz na całe życie. Nie trać energii i czasu na wydawanie pieniędzy w błoto. 

Sesja plenerowa i dobrej jakości film na weselu! Na tym lepiej nie oszczędzać!

   Jeszcze kilkanaście lat temu trudno było wyobrazić sobie udane wesele bez wynajętego auta. To, stanowiło się tylko świetną dekorację imprezy, ale stanowiło o tym, jak bardzo majętna była para młoda. Dziś powoli odchodzimy od tego zwyczaju. Przewagą nad wykorzystaniem własnego środka transportu, którym to pojedziemy na wesele stała się duża popularność markowych aut, które stają się rodzinnym samochodem będącym na wyposażeniu w domu. Spora część osób posiada auta dobre, świetnie się prezentujące i co ważne pasujące swoim charakterem do tak ważnej imprezy, jaką jest wesele. Pieniądze, które w ten sposób zaoszczędzamy można wydać na inny element organizacji imprezy. Jak wydać środki przeznaczone wcześniej na wynajem auta?