Polityka prywatności

braciagluszyncy.pl ©2023
 Wszelkie prawa zastrzeżone

Film Ślubny

 

"Dzień dobry, dzień dobry! Dzisiaj chciałbym polecić Wam niesamowity film, który właśnie przygotowałem. Co najlepsze, trwa on mniej niż 4 minuty! Polecam wszystkim ten krótki, ale intensywny film, który wciągnie Was od pierwszej minuty oglądania. Miłego oglądania! 😊🍿
Jeżeli jednak wolicie dłuższy film z kościoła naturalnie go dopasuję dla Was. 

🤩 Hej wszystkim! Koniec z nudą! Chcemy Wam polecić świetny klip z zabawy, który na pewno Was rozbawi i zmotywuje do działania!

   Ślub w eleganckim stylu i plener ślubny pełny pasji i miłości. Tak w skrócie można opisać ten teledysk. Ważne by dzień ślubu opowiadał o Was, pokazywał co lubicie i czym się pasjonujecie. 

Zobacz piękny teledysk ślubny. 

Anika & Sebastian piękny ślub
w eleganckim stylu 

  Ten ślub miał mnóstwo chwil radości i wzruszenia. Miło jest gościć w takich okolicznościach i pracować. Uśmiech rekompensuje cały trud pracy. Plener ślubny w górach to był strzał w dziesiątkę piękne widoki i miłość to idealny duet.

Zobacz jak może wyglądać Twój teledysk ślubny.

 

 

Julita i Szymon - piękny ślub nad jeziorem.

  Cóż to był za dzień. Miejsce przepiękne, goście wspaniali, czego chcieć więcej. Ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem, zaplanowany w najdrobniejszym szczególe. Choć przeminął wspaniała pamiątka została na lata i cieszy parę młodą nieustannie.

Ela i Janusz - radosny ślub i plener w górach.

Karolina i Jacek- elegancki ślub w pałacu.

  Luz i spokój... Tak oni widzieli swój ślub. Atmosfera była wspaniała i goście czuli się swojsko. Każdy powinien zadać sobie pytanie jak chce by ten dzień wyglądał. Czy woli elegancki, dostojny styl, czy swojski na luzie. Gwarancją sukcesu jest by był on dopasowany do Was.

Zobacz jak pięknie działo się w dworku. 

  Okoliczności tego ślubu były pięknie. Pałac w Biedrusku jest cudownym tłem dla ślubu. Jeśli lubisz elegancki styl to miejsce jest dla Ciebie. Karolina i Jacek prezentowali się wspaniale i cały ślub był wyjątkowy, na koniec nie zabrakło pokazu sztucznych ogni specjalnie dla nich.

 

Angelika i Kamil - sielski ślub w Dworku Grzebienisko

 Film można zrobić o ludziach, a jeśli robi się film o nich, to nie można go nie zrobić o więziach, które ich łączą.

Andrzej Jakimowski