Polityka prywatności

braciagluszyncy.pl ©2023
 Wszelkie prawa zastrzeżone

foto buka
12 stycznia 2023

Fotobudka na wesele. Dlaczego warto ją mieć?

    Czy fotobudka na wesele to dobry pomysł? Jeśli też zadajecie sobie to pytanie, pomyślcie o tej atrakcji jako o jednym z najlepszych – tuż obok wynajęcia fotografa i kamerzysty – sposobów na zatrzymanie wspomnień na dłużej.

Organizacja wesela to niełatwe zadanie, zwłaszcza gdy chcemy, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nic dziwnego więc, że – kiedy już uda się zaplanować wesele marzeń – chcielibyśmy zatrzymać każdą z chwil tego dnia na jak najdłużej. To dlatego jednym z pierwszych wyborów każdej pary młodej jest wybór fotografa ślubnego. Zdjęcia są bez wątpienia najlepszą formą na zatrzymanie wspomnień. Ale czy zawsze musi robić je tylko fotograf?

fotobudka cena

    Oddajcie sprawy w ręce waszych gości! Niech zrobią zdjęcia, na których będą ich prawdziwe, szczere i niepozowane emocje. Fotobudka na weselu to jedna z atrakcji cieszących się największą popularnością. Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nie założył na głowę peruki, nie wziął do ręki tabliczek ze śmiesznymi napisami i nie zrobił sobie serii weselnych zdjęć na pamiątkę. Wspólne „samofotografowanie się” kocha każdy – niezależnie od wieku i płci. Nic dziwnego. Fotobudki mają więcej zalet, niż moglibyśmy przypuszczać.

Fotobudka – najlepsza atrakcja dla gości

Dlaczego warto mieć fotobudkę na weselu?

  1.    To rewelacyjny pomysł na zaangażowanie gości weselnych.

  2.    Daje możliwość odskoczni i odpoczynku od oficjalnej atmosfery ślubu.

  3.    Jest alternatywą dla tych, którzy nie lubią tańczyć.

  4.    Pozowanie do zdjęć z fotobudki jest dużo naturalniejsze.

  5.    Robienie sobie zdjęć z rekwizytami to też po prostu świetna zabawa.

  6.    Powstałe fotografie są pamiątką zarówno dla gości, jak i dla nowożeńców.

  7.    A fakt, że zdjęcia drukują się od razu, przekonuje do każdego.

Zdjęcia z foto budki. Jak je wykorzystać?

    Fotobudka to jedno rozwiązanie na wiele weselnych problemów. To, że aktywizuje gości, którzy nie lubią się z parkietem, jest świetną atrakcją dla dzieciaków i kochają ją wszyscy, to nie ulega wątpliwości. To jednak nie wszystko!

  • Jeśli zastanawiacie się, jak podziękować gościom za udział w weselu – zdjęcia z foto budki będą świetnym podarunkiem i pamiątką dla nich. 

  • Jeśli myślicie o tym, jak zatrzymać emocje tego dnia na dłużej – zdjęcia z foto budki mogą stworzyć mini album z tego dnia, do którego będziecie wracać nie raz.         

  • Jeśli z kolei planujecie mieć na weselu księgę gości – zdjęcia z fotobudki będą tym, co uatrakcyjni i spersonalizuje pozostawione przez gości wpisy i życzenia.

Każda foto budka to inna historia!

    I oczywiście można obawiać się, że to już się przejadło. Czy foto budka, która pojawia się już na co drugim weselu, nie jest czymś nudnym? W żadnym wypadku! Tak naprawdę każda foto budka to inna historia. Możecie ją dowolnie spersonalizować, wybierając nie tylko takie gadżety, które wam odpowiadają i pasują do stylu, w jakim zorganizowaliście wesele, ale też wybierając samodzielnie tło do zdjęć. Jeśli chcielibyście, żeby na wydrukowanych zdjęciach znalazły się wasze imiona i data ślubu, w większości przypadków nie będzie z tym żadnego problemu.

Czy to oznacza, że fotobudka może zastąpić fotografa?

    Absolutnie! Mimo tak wielu zalet foto budka ma też swoje wady.

Najważniejszą jest to, że zdjęcia z fotobudki nie są w stanie zastąpić profesjonalnego reportażu – są robione dobrym sprzętem, ale przez amatorów, a do tego nie opowiadają historii waszego dnia, tylko są sposobem na zapisanie na dłużej tego, jak bawili się wasi goście. Zadanie fotobudki jest po prostu zupełnie inne, a więc nie może ona zastąpić fotografa i videofilmowania.

Mimo wynajęcia foto budki na wesele kamerzysta i fotograf to duet obowiązkowy. Zamkną najpiękniejsze z momentów waszego ślubu i wesela w najpiękniejszych kadrach, do których będziecie wracać w każdą rocznicę ślubu. Zapewniamy!