Zobacz Portfolio

Polityka prywatności

braciagluszyncy.pl ©2023
 Wszelkie prawa zastrzeżone

Filmowiec - Kamil

   Film ślubny to wspomnienie, które przeniesie Was w czasie. Sprawi że poczujecie się magicznie. Wrócą emocje i uśmiech. Zobaczycie ludzi, których może dawno nie widzieliście, przypomnicie sobie każdy detal i każdy moment, bo ja w tym dniu staram się by jak najpełniej zachować te magiczne momenty na później. To duża odpowiedzialność ale też i wyróżnienie. Więc jeśli zastanawiasz się czy warto bym był z Wami w dniu ślubu, ja mówię zdecydowanie tak. Czasu nie da się cofnąć, ale można go magicznie zatrzymać w filmie ślubnym. 

   Zapraszam.

Kontakt

Fotograf - Kuba

Kontakt

Zobacz Portfolio

fotografia ludzi

O nas 

Kuba i Kamil - bracia Głuszyńscy to my. Tworzymy duet fotograficzno-filmowy, myślimy że zgrany... znamy się przecież jak łyse konie... razem spędzaliśmy czas w piaskownicy, psociliśmy, uczyliśmy się świata i ludzi. Z czasem zaczęliśmy chodzić swoimi drogami ale zawsze pozostawaliśmy blisko. W pracy nie przeszkadzamy sobie nawzajem, każdemu z nas zależy przecież na tym, by materiał z tego cudownego dnia był jak najpiękniejszy. Więc jeśli szukasz zgranego duetu jesteśmy gotowi tu i teraz.

 

   Dbam o to, by zdjęcia z Waszego dnia były ponadczasowo piękne i w pełni profesjonalne. Jestem uważnym obserwatorem i łapię co przyniesie chwila. Pracuję intensywnie, by wszystkie momenty zebrać w spójny reportaż, specjalnie dla Was i Waszych bliskich. Lubię to co robię i sprawia mi to ogromną przyjemność. Podążam za nowymi trendami i chcę się nieustannie rozwijać.

   Będzie mi ogromnie miło, jeśli zaufasz mi i razem stworzymy piękny materiał.