Polityka prywatności

braciagluszyncy.pl ©2023
 Wszelkie prawa zastrzeżone

suknia ślubna na rok 2023
sukienka ślubna syrenka

    Nie jest tajemnicą, że na każdym ślubie to Panna Młoda robi największą furorę i to na jej pojawienie się przed kościołem czekają wszyscy zgromadzeni gości. A co, gdyby tak ich wszystkich mocno zaskoczyć i zamiast włożyć klasyczną sukienkę, odkryć elegancję w garniturze damskim? Taki kostium może być bardzo kobiecy i kuszący, a na perfekcyjnej figurze zaprezentuje się dosłownie zjawiskowo. 

Rozejrzyj się za garniturem na wesele i pokaż się z zupełnie innej, nowoczesnej strony.

Garnitur dla Panny Młodej, nie tylko suknia może być the best

Perfekcyjne nakrycie stołu, dla tych, którzy lubią dobrze zjeść

    Trudno nie zgodzić się z tym, że idealnie zaaranżowane wesele to takie, które wita swoich gości suto zastawionym stołem. O jakość naszych dań zadbają kucharze, ale o dekoracjach warto pomyśleć również na własną rękę. Przede wszystkim zwróćcie uwagę na zgrabną kolorystykę, spójną aranżację, a przede wszystkim także drobiazgi, które wpłyną na późniejszą ocenę imprezy.Idealnie przystrojony stół to odpowiedź na trendy dla wymagających.

Kameralne wesele - mniej, znaczy więcej

    Powoli odchodzimy od wesel, które w licznym gronie były organizowane na salach. Dziś już wiadomo, że w kameralnym gronie można bawić tak samo dobrze. Wybierzcie grupę najwierniejszych osób, kompanów życia lub przyjaciół i wspólnie cieszcie się najważniejszym dniem w Waszym życiu.

    Organizujesz wesele w 2023 roku i chcesz zadbać o to, by impreza nawiązywała do najgorętszych trendów? Sprawdź o jakie detale zadbać, co uwzględnić w stylizacji Panny i Pana Młodego oraz jakie dekoracje kupić, by Twoje wesele onieśmieliło perfekcjonistów! Oto przewodnik po prawdopodobnie najbardziej rozchwytywanych, weselnych trendach w 2023 roku.

TOP 10 na rok 2023

24 stycznia 2023

    Wesela w 2023 roku lubią stonowaną paletę kolorystyczną. Warto tu nadmienić takie barwy, jak chociażby beże, brązy, czy też szarości. Aby nieco rozniecić wyobraźnię gości, a przede wszystkim nawiązać do określonej stylistyki można także sięgać po takie kolory, jak chociażby butelkowa zieleń, niebieski, czy też amarant. 

Już wiesz, jakie trendy na 2023 roku wykorzystasz na swoim weselu? Pamiętaj, że również fotograf oraz video na wesele odgrywają na tej imprezie bardzo ważną, jeśli nie kluczową rolę. Zadbaj, by filmowa oprawa Twojej imprezy, była niezapomniana.

    Garnitur zamiast sukni ślubnej to nie jedyna nowość, którą w tym sezonie wprowadzono w stylizacji Panny Młodej. Równie ciekawie zapowiadają się trendy związane z licznymi dodatkami. Tutaj można nieco poszaleć i postawić np. na rękawiczki włożone do sukni i sięgające aż do łokcia. Przepięknie udekorują kreację, jeśli będą wykończone koronką.

To jednak nie wszystkie modne, damskie dodatki, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Dużą rolę w trendach na 2023 rok odgrywają również takie elementy, jak biżuteria, w tym stylowe perełki, jak również makijaż, który warto wykonać solidnymi kosmetykami o dużej trwałości.

Rękawiczki, jako ciekawy dodatek do stylizacji Panny Młodej
Stonowana paleta kolorystyczna
Fotobudka - trochę śmiesznie, odrobinę sentymentalnie

     Jeśli nie chcesz, by Twoje wesele było nudne, a goście poczuli się zaopiekowani to koniecznie zaproście na swoje wesele również fotobudkę. Wesołe zdjęcia z Parą Młodą będą cieszyły tak samo, jak wspólne tańce do rana. Nie dajcie się nudzie i ze zdjęć stworzonych za pomocą fotobudki zróbcie galerię fotografii. To będzie niezwykła pamiątka, na lata.

Męskie detale - tak samo ważne, jak suknia Panny Młodej

   Choć, jak już wspomnieliśmy dużą uwagę na weselu poświęca się Pani Młodej to i Pan powinien zadbać o swoją nienaganną stylizację. Dużą uwagę warto poświęcić kwiatkom upiętym w butonierce lub muszce. Ważne także, by zarówno buty, jak i pasek w spodniach tworzyły zgrany duet i buły utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej.